PvPSeveRLeR
SGSRO ACILDI!!! S10
PvPSeveRLeR
SGSRO ACILDI!!! S10
PvPSeveRLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvPSeveRLeR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

SGSRO ACILDI!!!

YazarMesaj
NoNaMeTR
AÐMÎή
AÐMÎή
NoNaMeTR

. : SGSRO ACILDI!!! Reko1010

SGSRO ACILDI!!! Empty
MesajKonu: SGSRO ACILDI!!!   SGSRO ACILDI!!! EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 3:24 am

[b]Arkadaşlar , SGSRO tekrardan eski haliyle fakat daha kaliteli olarak kurulucaktır.. Sadece hafta sonları (Pazar Hariç) ve Haftaiçleri açabildiğimiz kadar açacağız..Haftasonları 4 saatte bir event yapılıcaktır.. Hamachi ile kurulucaktır tekrardan eski halini bilen arkadaşlar zaten açılmasını isteyen ve beni rahat bırakmayan arkadaşlar ve biliyorlardır.. Ayrıca herkese hemen dress verilmiyordur..Event sonucunda ayarlanıp playerlarımıza hediyeler verilicektir.. ben artık oyunda fazla olmuyacağım [GM]AnqeL arkadaşımız oyuna giricek denetlicek veya eventi düzenlicek... 9d weapon gereken arkadaşlarımıza magic pop yapıp şansa weapon drop ederek o kişiye rastgele 9d istediği weapon verilicektir ve bu 1 kerelik bir aşamadır.. Lafı uzatmaya gerek yok.. Forumumuzda detaylar mevcut [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ExpRate=2000
SpRate=2000
DropRate=1000
Max LVL = 90
Max Degree = 9d
Max Skill LVL = 110

Cavelere kolayca gidilen Teleportlar eklenmiştir.. ve her cavede ayrı ayrı uniqler çıkıcaktır.. Hamachide Asistanımızı bulacaksınız.. ID - PW yollucaksınız ve Sistemimize mesaj atıcak 2 saatte 1 DB yedeklenio soradan üyeliğiniz aktif hale gelir.. Ağda yardım fazla bulamıyabilirsiniz herkes forumdan haberleşicek Ağda sadece server online offline ve duyurular yapılıcaktır..Resimlere Geçelim Herkese Teşekkürler..

Ağ Adı: SGSRO - 1
SGSRO - 2
SGSRO - 3
Ağ Pw:123

iletişim için :TeHLiqe_00@hotmail.com [b]
http://pvpserverlerim.com.nu/

SGSRO ACILDI!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bj MT2 ACILDI
» MekansizMtn2 Acıldı!!