PvPSeveRLeR
Ninja Karakter Gelişimi S10
PvPSeveRLeR
Ninja Karakter Gelişimi S10
PvPSeveRLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvPSeveRLeR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Ninja Karakter Gelişimi

YazarMesaj
frenkmalouda
Yeni Üye
Yeni Üye
frenkmalouda

. : Ninja Karakter Gelişimi Reko1010

Ninja Karakter Gelişimi Empty
MesajKonu: Ninja Karakter Gelişimi   Ninja Karakter Gelişimi EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:42 pm

Selam Arkadaşlar Şimdi Size Ninjanın Ne Tür Skiller Ne Tür Statlar Yapabilcegini Göstericem ......

Öncelikle Okcu mu - Yoksa Yakın Dövüşmü Sorusuna Cevap Arıyalım :

Aslında Her İkiside İyidir . Okcu Daha Yavaş Ve Güçlü Vurur ... Yakın Dövüş ise Vuruş Gücü azdır fakat Hızı Çok Fazladır . Yani Size Kalmiş

Şimdi Skillere Geçelim :

Yakın Dövüş :

Arkadaşlar Yakın Dövüşte Bence Skill Dağılımı Şöyle Olmalı :

1. Suikast : Çünkü Etkili Sağlam Bir Saldırıdır ....

2. Bicak Cevirme : Aslında 1. Buda Olabilirdi Fakat Biçak Çevirme ws de Daha Etkili Bunun İçin 2. olarak seçtim ...

3. Arkadaslar 3. skillde 2 ihtimal var ..... Eğer Pvp Oynuyorsanız Zehirli Bulut Öneririm ama Türkte Hızlı Saldırı Daha İyidir ...

4. Sonra Olarakta Kamuflaj Kaldıgı İçin Onu Seçiyoruz . Neden Seçtiğimizi Açıklayım .. Arkadaslar Kamuflaj Suikastin saldırı değerini arttirir aslında iyidir fakat kamuflaj ben pek kullanmıyorum açıkcası onun için böle bir skil dağılımı yaptım ...

Kücük Bi Taktik Verim Size Pvp lerde Çok Yarar . ... Öncelikle Sersemletme olmasi gerek Önce Vurduk Sersemlettik Daha sonra Yere Yatcakken Bıçak Çevirme Zaten 3 lü Bir kombo Gibi Gelir ... Sonra Suikast - Daha Sonra Hızlı Saldırı Defansı Olmayan Birini Çok Rahat Yatırır.

Okçu :

1. Ateşli Ok : Skillerin Arasında En Güçlüsü Budur ....

2. Zehirli Ok : Mesala Arkadasınızla Güçlü Bir Bossa Gittiniz Değeri Az Vurmasına Rağmen Zehirler ve 3 Saniyede 1 1k Can götürür (Skillin Degerine Göre )

3. Gerisi Size Kalmış Daha Çok Yorum Yapmayım Smile

Geldik Statlara :

Öncelikle Sunu Belirtmek İsterim Eğer Türk Oynuyorsanız Böle Gitmeli Statlar :

2 Vit 1 Dex Dex Saldırı Degerini Arttırır Hp İse Çok Önemli ' dir Bunu Biliyoruz Smile

Pvpde İse :

Önce Dexi Tamamlarız - Daha Sonra Vit Tamamlarız - Daha Sonra Str ve En Son Olarak İnt

Bu Kadardır İyi Forumlar Bir Yorumu Esirgemeyin Smile
http://www.pvpseverler.tk

Ninja Karakter Gelişimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kara Büyü Sura Gelişimi