PvPSeveRLeR
App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım  S10
PvPSeveRLeR
App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım  S10
PvPSeveRLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvPSeveRLeR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım

YazarMesaj
ByMhanyak
Uzman Üye
Uzman Üye
ByMhanyak

. : App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım  Reko1010

App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım  Empty
MesajKonu: App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım    App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım  EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 4:23 pm

İlk başta bilgisayarımızda
1-Metin2 DB [700]Mblık
2-Hamachi olacak
3-AppServ : İndirme linki : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
4-Siteye koyacağımız panel

Peki nedir bu AppServ?
AppServ XML Editör gibidir. Fakat XML editörden daha hızlı çalışır.Buda bize avantaj sağlar
bir diğer manasıyla ise. Kurduğumuz Metin2PWP Hamachili swnin Site açmamızı sağlar.
KURULUM:
İlk başta Hamachiyi kuralım.Hamachiyi kurup bağlandıktan sonra hamachi ipmizi bi yere not edelim.
Şimdi resimli anlatıma geçiyorum.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900 and weights 74KB.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900 and weights 91KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900 and weights 120KB.

Ve sonuç olarak

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900 and weights 226KB.
[/quote]

App Server Kurmak,Site Yapmak,Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamachili PvP Server Kurulumu Resimli Anlatım
»  Local Server'de Gm Olmak Resimli Anlatım
» Server Kurmak İstiyorsun RAM Sıkıntısı Çekiyorsun Tıkla
» Hamachili Pvp'ye Girme RESİMLİ ANLATIM
» Basma İtemini Kaldırma Resimli Anlatım